top of page

Teikiama paslauga

Kupolas renginiams

      Margio Poilsiavietės Kupolas pasirengęs tapti Jūsų renginio dalimi.

      Esame universalūs ir pasiruošę Jus priimti:

  • vaikų krikštynoms;

  • įmonių renginiams;

  • konferencijoms;

  • kitoms šventėms...

     Kupolas – unikalus statinys, žavintis savo ypatinga aura. Siūlome Jums 254 m2 Margio Poilsiavietės Kupolą su įspūdingu vaizdu į Margio ežero platybes bei jaukią ir be galo erdvią teritoriją aplink jį. Kupole yra Jūsų šventei skirtos, žavesio bei elegantiškumo suteikiančios, skaidrios kėdės ir apvalūs stalai. Skaidri Kupolo dalis nukreipta į prestižinį Margio ežerą.

     Renginio metu vienas iš svarbiausių dalykų – mūsų svečių komfortas, tad Margio Kupole įrengti galingi kondicionieriai, kurie karštomis vasaros dienomis Jus atvėsins, o žvarbiu oru - šildys šildytuvai. Tad pas mus, Kupolo atžvilgiu, netinkamo oro nėra – svarbu tik svečių gera emocija ir šypsenos!

     Esame lankstūs - galime priimti tiek jaukiai vestuvių, krikštynų šventei, tiek įmonės renginiui ar konferencijai. Universalumo mums suteikia didelė Kupolo kvadratūra bei šalia esanti erdvi, sutvarkyta teritorija Margio ežero pakrantėje – reikia tik mus aplankyti ir net slapčiausios Jūsų šventės idėjos gali būti įgyvendintos Mūsų Margio Poilsiavietėje!

Kiekviena šventė ypatinga ir kaina derinama individualiai

bottom of page