top of page

Teikiama paslauga

Pirties nuoma (Nefrito)

     Margio Poilsiavietės „Nefrito“ pirtelė yra įsikūrusi neapsakomo grožio vietoje, prie Margio ežero. Pirtelėje sukurta jauki, širdžiai miela atmosfera, kuri padės Jums pabėgti nuo miesto šurmulio.
     Ši pirtelė yra ypatinga ne tik išore, bet ir vidumi, kadangi pirtelės krosnį supa ne įprasti pirties akmenys, o Uralo kalnuose susiformavęs, natūralus nefrito akmuo. Dėl pirties krosnies konstrukcijos garinėje galima išgauti tiek Rusiškos, tiek Saunos pirties atmosferą. Vidiniame krosnies bunkeryje taip pat sudėti nefrito akmenys, kurie įkaista iki  450 °C, pamalonins Jus lengvu ir švelniu pirties garu, kuris leidžia atsiskleisti gerosioms šio akmens savybėms. Nefritas stiprina organizmą, optimizuoja širdies ir kraujagyslių sistemos veikimą. Šio akmens pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „nephros“ – inkstas – taip pat padeda sergant inkstų ligomis, teigiamai veikia urogenitalinę sistemą, potenciją, skatina vaisingumą, stiprina atsparumą ligoms. Taip pat pas mus galima užsisakyti profesionalaus pirtininko procedūras.

     Pasirinkę Margio Poilsiavietės pirtelę Jūs galėsite pasinerti į pirtinimosi procedūras, džiaugtis erdvia terasa su vaizdu į Margio ežero platybes, priepirčiu, talpinančiu iki 10 žmonių, liepteliu skirtu tik Jūsų svečiams, išpuoselėta aplinka. Pirtelėje yra įrengtas WC ir dušas. Papildoma paslauga - kubilo nuoma -leis Jums pajusti gamtos ir ramybės harmoniją. Kubile telpa 6-8 žmonės.

     Taip pat yra galimybė šį nuostabų pirties namelį, su lyg ant delno matomu Margio ežero vaizdu pro langus, išsinuomoti su nakvyne. Du jaukūs kambariukai, kuriuose stovi dvigulės lovos, kviečia pasisvečiuoti kompanijas iki 4 asmenų. Tai tobula vieta ramiam ir kokybiškam Jūsų poilsiui.

     Mielieji svečiai, informuojame, kad Margio Poilsiavietės teritorija nebepriima naminių gyvūnų.

Kainos

DIENOS POILSIS
I-VII    11-16 val. - 150 EUR  18-24 val. - 150 EUR (iki 10 asmenų)*

I-VII    11-16 val. - 180 EUR  18-24 val. - 180 EUR (iki 15 asmenų)*

NAKVYNĖ

I-IV    Atvykimas - 18 val. Išvykimas - 14 val. - 150 eur *

V-VII    Atvykimas - 18 val. Išvykimas - 14 val. - 250 eur *

* Kaina gali keistis priklausomai nuo svečių skaičiaus, buvimo laiko ir kt.

KITOS PASLAUGOS

Kubilo nuoma - 80 eur

Šašlykinė su malkomis, grotelėmis ar iešmais - 10 EUR

Beržinė vanta - 5 EUR

bottom of page