Teikiama paslauga

Pirties nuoma (Nefrito)

     Margio Poilsiavietės „Nefrito“ pirtelė yra įsikūrusi neapsakomo grožio vietoje, prie Margio ežero. Pirtelėje sukurta jauki, širdžiai miela atmosfera, kuri padės Jums pabėgti nuo miesto šurmulio.
     Ši pirtelė yra ypatinga ne tik išore, bet ir vidumi, kadangi pirtelės krosnį supa ne įprasti pirties akmenys, o Uralo kalnuose susiformavęs, natūralus nefrito akmuo. Dėl pirties krosnies konstrukcijos garinėje galima išgauti tiek Rusiškos, tiek Saunos pirties atmosferą. Vidiniame krosnies bunkeryje taip pat sudėti nefrito akmenys, kurie įkaista iki  450 °C, pamalonins Jus lengvu ir švelniu pirties garu, kuris leidžia atsiskleisti gerosioms šio akmens savybėms. Nefritas stiprina organizmą, optimizuoja širdies ir kraujagyslių sistemos veikimą. Šio akmens pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „nephros“ – inkstas – taip pat padeda sergant inkstų ligomis, teigiamai veikia urogenitalinę sistemą, potenciją, skatina vaisingumą, stiprina atsparumą ligoms. Taip pat pas mus galima užsisakyti profesionalaus pirtininko procedūras.

     Pasirinkę Margio Poilsiavietės pirtelę Jūs galėsite pasinerti į pirtinimosi procedūras, džiaugtis erdvia terasa su vaizdu į Margio ežero platybes, priepirčiu, talpinančiu iki 10 žmonių, liepteliu skirtu tik Jūsų svečiams, šiuolaikišku pirties interjeru ir eksterjeru, išpuoselėta aplinka. Taip pat pirtelėje yra įrengtas WC ir dušas.

     Taip pat yra galimybė šį nuostabų pirties namelį, su lyg ant delno matomu Margio ežero vaizdu pro langus, išsinuomoti su nakvyne. Du jaukūs kambariukai, kuriuose stovi dvigulės lovos, kviečia pasisvečiuoti kompanijas iki 4 asmenų. Tai tobula vieta ramiam ir kokybiškam Jūsų poilsiui.

Kainos

DIENOS POILSIS
I-IV    10-17 val. - 80 EUR * 18-24 val. - 80 EUR *
V    10-17 val. - 80 EUR * 18-24 val. - 100 EUR
VI-VII    10-17 val. - 100 EUR  18-24 val. - 100 EUR

NAKVYNĖ

I-IV    Atvykimas - 18 val. Išvykimas - 14 val. - 150 eur *

V-VII    Atvykimas - 18 val. Išvykimas - 14 val. - 250 eur *

SPECIALUS PASIŪLYMAS VAIKŲ ŠVENTĖMS !!!

Pirtis + Pripučiamas batutas + Maudynės

I-VII    11-17 val. - 150 EUR  18-24 val. - 150 EUR 

* Kaina gali keistis priklausomai nuo svečių skaičiaus, būvimo laiko ir kt.